Wobenzym srovnání cen

Chcete nakoupit Wobenzym levně?

Porovnali jsme za Vás ceny Wobenzymu a toto je nejvýhodnější nabídka, kterou jsme nalezli v e-shopu Dr.MAX.


  Wobenzym akce  Nejlevněji dnes

Wobenzym dražé 800
Běžná cena v e-shopech : 2 650 Kč *

Cena v akci u DrMAX : 2 469 Kč * - DOPRAVA ZDARMA!Potřebuje menší balení? Je ale méně výhodné..


Menší balení Wobenzymu - 200 tablet
 je nyní k dostání za cenu  779 Kč*.

  *) - ceny se v průběhu akce mohli změnit, sledujte aktuální ceny v e-shopu
 

Wobenzym - informace o výrobku

Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, recidivující i chronický). Při užívání Wobenzymu se také rychle vstřebávají otoky, krevní podlitiny a krevní výrony, ustupuje bolest. Obecně urychluje hojení. Wobenzym je proto vhodný jako podpůrná léčba při nejrůznějších zánětech. Jsou to např. záněty dýchacích cest a močových cest, gynekologické záněty, záněty prostaty, záněty povrchových žil (včetně hemeroidů).

Hodí se také pro bolesti a otoky spojené s úrazy, stavy po operacích (včetně zákroků v oblasti stomatologie a plastické chirurgie). Pomáhá i při zánětlivých aktivacích degenerativního postižení kloubů (artróza) a dalších zánětech pohybového aparátu. Je vhodnou alternativou pro osoby, které nesnášejí nesteroidní analgetika.Wobenzym je také vhodný tam, kde je z nejrůznějších příčin porušena lymfatická drenáž a vzniká lymfedém.

Zkušenosti s Wobenzynem

Trpěla jsem na časté virózy a wobenzym mi byl doporučen na posílení imunity. Brala jsem ho tři měsíce v poměrně vysokých dávkáh a četnost vróz se u mě opravdu snížila.

 

Mamka ho bere na artrózu a velmi jí vyhovuje, stav se mírně zlepšil a nemá už takové bolesti jako mívala. Jen ta cena je pro ni trochu překážkou, ale Vánoce to zařídí.

 

Já s ním mám velmi dobré zkušenosti v souvislosti se zánětlivými onemocněními a oslabenou imunitou.

 

Tento lék jsem koupila pro mamku, která ho bere na zánětlivé stavy kloubů a svalů, je s ním spokojená.

 

Skvělý prostředek na posílení imunity. Pomohlo na mykózy, časté virózy (špatná imunita se zlepšila) i na chronické revmatické obtíže. Není nutné brát po 10ks, stačí po těch 5ks, alespoň pro mě. Vhodné brát i preventivně.

Lékárny v ČR

Přehled lékáren ve vašem městě vám přináší Lékárníček.cz Na webu Lékárníček naleznete ucelený přehled lékáren - Benu, Dr.MAX, Pilulka a dalších v každém městě v ČR. Pokud hledáte lékárnu v Praze tak na Lékárníčkovi ji snadno naleznete.

Kontakt

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode